Fabryka Artykułów Pogodnych

Tutaj kupisz nasze pogodne artykuły

Pogodne Artykuły Dziecięce Miętowy Sklep

Allegro: Artykuły dla dzieci, naklejki, fototapety, poduszki, zegary, wałki ochronne.

O naszych produktach

Produkowane przez nas wyroby zostały zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o dawaniu radości dzieciom.

Ich wzornictwo jest niezwykle radosne, barwne i żywe, tak aby przyciągać uwagę naszych najmłodszych i od najmłodszych lat stymulować rozwój mózgu dziecka poprzez odziaływanie na niego wyrazistymi kolorami i zdecydowanymi, prostymi formami.

Produkty z poszczególnych grup towarowych posiadają spójną szatę graficzną pozwalającą na kompletowanie serii i kompleksowe ozdobienie pokoju dziecka pasującymi do siebie zarówno kolorystycznie jak też i graficznie wyrobami.

Pełną i aktualną ofertę naszych produktów znajdziesz w Miętowym Sklepie

Naklejki na ścianę

Naklejki Ścienne

Naklejki ścienne to szybki i prosty sposób aby zmienić dziecięcy pokój w dżunglę, safari, łąkę pełną kwiatów! Nasze produkty wykonane są na półmatowej foli samoprzylepnej, mają żywe i soczyste kolory. Zastosowanie foli półmatowej eliminuje refleksy świetlne jednocześnie nadając naklejkom szlachetny wygląd. Drukowane są farbami ekologicznymi, nie mają nieprzyjemnego zapachu. Można je naklejać na gładkie i czyste ściany, drzwi, meble, okna, kafelki. Nalepki są odporne na promieniowanie słoneczne.

więcej o naklejkach...

Miarka wzrostu

Miarki Wzrostu

Miarki wykonane są na półmatowej foli samoprzylepnej, mają żywe i soczyste kolory. Zastosowanie foli półmatowej eliminuje refleksy świetlne jednocześnie nadając naklejkom szlachetny wygląd. Kształty są wycięte maszynowo, wystarczy odkleić je od podłoża i przykleić na wybraną powierzchnię. Drukowane są farbami ekologicznymi, nie zawierają szkodliwych substancji i nie mają nieprzyjemnego zapachu. Można je naklejać na gładkie i czyste powierzchnie np. ściany, drzwi, meble, kafelki. Naklejki są odporne na promieniowanie słoneczne.

więcej o miarkach...

Fototapety

Fototapety

Fototapeta - najprostszy sposób aby szybko odmienić mieszkanie! Produkujemy wyłącznie tapety na indywidualne zamówienie o wymiarach podancyh przez Klienta. Rozmiar fototapety jest dowolny. Stosowane farby do druku fototapet to ecco solwent – odporny na czynniki zewnętrze, promieniowanie UV, nie blednie i nie zmywa się. Kolory pozostają soczyste i wyraźne. Fototapety nie wymagają żadnych specjalnych rodzajów kleju – wystarczy zwykły klej do tapet. Fototapety mogą być klejone do ścian, futryn, szyb, drewna itp. Drukowane są "na zakładkę" co umożliwia łatwy montaż i dopasowanie wzoru.

więcej o fototapetach...

Zegary ścienne

Zegary Ścienne

średnica 25cm średnica tarczy 21,5cm materiał: tworzywo sztuczne mechanizm kwarcowy, zasilany jedną baterią R6 (AA) (nie dołączona do zegara) Zegary mogą stanowić uzupełnienie oferty naklejek ściennych, fototapet i grafik.

więcej o zegarach...

Poduszki Dekoracyjne

Poduszki Dekoracyjne

Poduszki są bardzo miękkie i lekkie, dzięki specjalnemu wypełnieniu, które nawet po praniu zachowuje puszystość. Nadruk na poduszce wykonany jest metodą termotranserową, dzięki czemu wnika w strukturę tkaniny i jest niewyczuwalny w dotyku. Druk jest bardzo trwały, nie spiera się podczas prania w pralce.

więcej o poduszkach...

Wałki ochronne na łóżko

Wałki Ochronne

Wałek pełni funkcję zarówno dekoracyjną jak i ochronną. Może służyć jako wygodne oparcie oraz chronić przed uderzeniem. Pokrowiec zadrukowany jest z obu stron, a wzór na wałku doskonale komponuje się z innymi produktami z serii.

więcej o wałkach...

Obrazki na ścianę

Obrazki na Ścianę

Obrazki na ścianę to świetny dodatek w pokoju malucha. Są alternatywą dla naklejek ściennych - równie szybko nadadzą wnętrzu niepowtarzalny klimat, ocieplą i pokolorują każdy pokój! Różnorodne wzory i bogata kolorystyka zadowolą każdego małego klienta: dziewczynki, chłopców, niemowlaki i przedszkolaki!

więcej o obrazkach...

Poduszki Dekoracyjne

Pluszaki Dekoracyjne

Pluszaki Dekoracyje produkowane są przy zastosowaniu tych samych materiałów i technologii jak nasze Poduszki, co sprawia iż są bardzo miękkie i lekkie, dzięki specjalnemu wypełnieniu, które nawet po praniu zachowuje puszystość. Nadruki na pluszakach wykonane są metodą termotranserową, dzięki czemu druk wnika w strukturę tkaniny i jest niewyczuwalny w dotyku. Druk jest bardzo trwały, nie spiera się podczas prania w pralce.

więcej o pluszakach...