Fabryka Artykułów Pogodnych

O nas

Firma Miętowy Kot - Usługi Graficzne prowadzi działalność od 2008 r.

Posiadamy certyfikat Rzetelna Firma oraz prawo do stosowania zastrzeżonego znaku towarowego
Miętowy Kot.

Jesteśmy producentem wszystkich sprzedawanych przez nas wyrobów, dzięki czemu mamy całkowitą kontrolę nad jakością naszych produktów. Wszystkie nasze wyroby chronione są prawem autorskim ponieważ jesteśmy projektantami większości z nich, na korzystanie z pozostałych projektów posiadamy stosowne umowy.

Nasze wyroby drukowane są przy użyciu absolutnie bezwonnych pigmentowych farb wodnych oraz farb eko-solwentowych, które są praktycznie bezwonne i nieszkodliwe.

Stosowane przez nas pigmenty są odpowrne na promieniowanie UV

Przydatne informacje

O asortymencie

 

Pierwotnie podstawowym produktem naszej firmy były wielkoformatowe naklejki na ścianę.
Są to samoprzylepne dekoracje, pozawalające w krótkim czasie i przy stosunkowo niewielkim nakładzie pracy odmienić pokój.

Rozwinięciem naklejek ściennych są samoprzylepne Miarki Wzrostu a także Naklejki Okienne drukowane na folii transparentnej w wersji z klejem jak też i w wersji bezklejowej na tzw. folii adhezyjnej.

Kolejnym wyrobem są fototapety.
Tapety wykonywane są na konkretne zamówienie, dzięki czemu klient ma praktycznie pełną swobodę w doborze wymiarów zamawianej tapety. Ma również możliwość aranżacji projektu do swoich potrzeb.

Osobną grupą są produkowane w ponad 60-ciu wzorach zegary ścienne.

Od roku 2012 nasz asortyment rozszerzył się o wyroby tekstylne.
W ich skład wchodzą Poduszki Dekoracyjne (dostęone również w wersji personalizowanej - z imieniem dziecka), Wałki Ochronne stanowiące zabezpieczenie krawędzi łóżeczka dziecięcego oraz Narzuty na Łóżko.

W roku 2014 w odpowiedzi na pytania naszych klientów wprowadziliśmy do produkcji Obrazki na Ścianę będące odpowiednikiem obrazów tworzonych przez malarzy.

O firmie

 

Firma "Miętowy Kot - Usługi Graficzne" zarejetrowana została 25 sierpnia 2008 roku pod numerem 3822
przez Wójta Gminy Lubicz.

Adres firmy:
ul. Dworcowa 50
87-162 Lubicz
woj. kujawsko - pomorskie

Firma posiada REGON o numerze 870382367 i NIP 879-13056-44